Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YAVUZ DONAT
YAVUZ DONAT

Tribün şov

Meclis'te... Cumhurbaşkanı'nın yemin töreninin hemen öncesinde... CHP milletvekilleri Genel Kurul salonunu terk ettiler.
Terk ederlerken... CHP Grup Başkanvekili, elindeki "Anayasa ve TBMM İçtüzüğü" kitabını TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e fırlattı.
Cemil Çiçek "Yaşıyla, başıyla, engin deneyimi ile" toplumda saygı duyulan bir isim. "Meclis'in itibarını artıran" bir devlet ve siyaset adamı.
Ona fırlatılan kitap... Cemil Çiçek'i "Yaralamaz... Küçültmez."
Ucuz siyasetin... Tribünlere oynamanın... Bir avuç fanatik partiliden alkış almanın... Hiçbir siyasi harekete getirisi yoktur.
Götürüsü ise... Çoktur.
Oyunu artırmak istiyorsan siyaset üreteceksin... Bugüne kadar kitap fırlatarak oyunu artıran hiç olmadı ki. Dün yaşanan bu olay "Tayyip Bey'den nefret edenlerin hoşuna gitmiş olabilir."
Ama... "Toplumda karşılık bulduğu" söylenebilir mi?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN