Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her seçimin kendine özgü bir hikâyesi vardır... Bu seçimin hikâyesine gelince...
Daha önceki seçimlerin hiçbirine benzemiyor... Öyle ya... Daha önce 5 ay arayla hiç milletvekili seçimi yapılmadı ki.
Seçim dediğin gürültülü olur... Geçmişte hep böyle gördük... Yüzlerce araçlık konvoylar... Kornalar... Bangır bangır seçim müziği... Seçim sloganları ile kirletilen duvarlar... Bu seçimde ise bunlar yoktu... Dileriz bu şekilde devam eder.
Seçime siyasi partiler girerler... Fakat bu seçime girmeyen mi kaldı?.. Ama sonuç da ortada... Herkes boyunun ölçüsünü aldı.
Rekabet seçimin gereği... Gerginlik ise seçimin fıtratında var... Yalnız, gerilimin de bir sınırı var... 1 Kasım seçimleri sürecinde gerilim tavan yaptı... Kamplaşma, kutuplaşma çok arttı... Böyle devam etmemeli... Edemez de.
Şimdi uzlaşma, kucaklaşma zamanı... İki liderin el sıkışmaları, yan yana oturup birkaç dakika konuşmaları bile insanları mutluluktan uçuruyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN