Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Uçar'ın yayımladığı belgeler, Irak'taki Kürtler'in , kurşun ve bildirilerle sindirilmeye çalışıldığını göstermektedir. Bildirilerde şu ifadeler yer alıyordu: "Berzenci Şeyh Mahmud ve taraftarlarına... Mademki, daha önceki ve beyanları hesaba katmak istemiyorsunuz. Bu defakiler size saldırılarının şiddetleneceğini bildiriyorlar. Siz köyleriniz ve sürüleriniz mitralyöz ve bomba ateşine tutulacaksınız. Bu bombalardan bazıları hemen değil, bir kaç saat sonra patlayacaktır. Kadınlarınızı ve çocuklarınızı güvenli yerlere koymanız tavsiye olunur. Bu saldırılar her türlü direnme ve muhalefetin sona erip şeflerinizin dize gelmelerine dek sürecektir. Dikkatli olun! Her türlü direnme boşunadır. Ne diye bir daha insan kanı dökelim?"

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN