Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu soru Hülya Avşar'ın kafasını fazlaca meşgul etmiş olmalı ki, geçen hafta stüdyosunda ağırladığı oyuncu ve tiyatro yönetmeni Nedim Saban'a, sürekli bununla ilgili sorular yöneltti. Ciddi bir diyetin ardından 45 kilo birden veren Nedim Saban ile Hülya Avşar arasındaki sohbet çok ilginçti:
N.SABAN: Kilo verdiğim için mutsuzum. Kilolarımla çok daha mutluydum. Kilolu insanlara bak; cinsel hayatlarıyla, her şeyleriyle daha mutludurlar.
H.AVŞAR: Peki daha mı çok cinsel hayat keyifli oluyordu o zaman?
N.SABAN: Aaa, tabii canım!
H.AVŞAR: Nasıl yani? Ben de şişkolar nasıl yapabiliyorlar bu işi diyordum.
N.SABAN: Aaa yapma canım... Şişkolar çok mutludur. Benim kaç tane şişman arkadaşım var, süper bir cinsel hayatları vardır...
H.AVŞAR: Fiziksel anlamda zorlanıyorlarmış gibi gelir bana hep. Yani fiziksel anlamda nasıl olur?
N.SABAN: Yani onu bilmiyorum...
H.AVŞAR: Nasıl bilmiyorsun? Yapmadın mı hiç daha önce? Şişmanken yapmadın mı hiç? Nasıl yani? Şişmanken olmadı mı Nedim?
N.SABAN: Şişmanken daha çok enerji harcıyordum. Ama artık onu pilatesle çözüyorum.
H.AVŞAR: Bir dakika, dur... Çözmeye çalışıyorum... (Kameraya bakarak) Çözen olduysa bana geri zekalı diyebilirsiniz.
N.SABAN: Yani sporda yoğunlaşıyorsun.
H.AVŞAR: O zaman seks azalıyor, öyle mi?
N.SABAN: Evet. Şöyle bir şey var: Şişman insan haddini bildiği için herkese yanaşmaz. Dolayısıyla üç kişiye yanaşırsa, üçünün de kabul etme durumu var. Ama 80 kiloluk bir adam 100 kişiye yanaşıp, 99 defa reddedilebilir. Bak, bugün neler öğrendin benden...
H.AVŞAR: Kulüp gibi bir şey yani sizinki...
N.SABAN: Evet, Mutlu Şişmanlar Kulübü...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN