Boşuna dememişler, "Küçük rol yoktur, küçük oyuncu vardır" diye...
Kanal D'nin İntikam dizisinde bir oyuncu var ki; bir yan karakteri canlandırmasına rağmen, başrol oyuncuları kadar büyük sükse yapıyor.
Adı, Engin Hepileri.
Dizide 'Hakan' karakterini oynuyor. Ama ne oynamak!
Hakan kısa sürede zengin olan, biraz züppe, çokça 'yuppie' ama gördüğü iyilikleri de. kötülükleri de unutmayan, uçarı gibi görünmesine rağmen son derece sağlam bir tip. Yine de flu tarafları var. Sanırım onları gelecek bölümlerde göreceğiz.
Derin'e intikamını almasında 'lojistik destek' sağlıyor. Ama gözlerinin arkasında bir başka sırrı saklıyor gibi. Kısaca; bu gri tonları ve gelgitleri nedeniyle canlandırması kolay bir karakter değil. Ama Engin Hepileri bu zor karakteri büyük bir başarı ile ekrana taşıyor. Eminim bu başarı, ona yeni tekst sayfaları olarak geri dönecek ve dizideki ağırlığı giderek artacaktır.
Bu arada Engin Hepileri'nin tiyatro kökenli olduğunu, Kent Oyuncuları'ndan yetiştiğini, hem oyuncu, hem de tiyatro yönetmeni olarak pek çok ödülü bulunduğunu, birbirinden iddialı dizi ve filmlerin kadrosunda yer aldığını, kısaca 'sağlam' bir altyapıya sahip olduğunu da ekleyeyim.
Diğer yandan, dizinin ilk bölümünün jeneriğinde Engin Hepileri'nin isminin unutulmasını da, ileride adının 'en başta' yazılacağına bir işaret sayıyorum...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN