Varsın birileri onu toprağına kabul etmekte tereddüt etsin; Tuncel Kurtiz çoktan bizim yüreğimize gömüldü, gerisi teferruat...
Tuncel Ağabey'in misyonu ise henüz bitmedi. Şimdilerde sesiyle bizi 'doğruya' yönlendirmeye çalışıyor.
Türkiye Futbol Federasyonu'nun, sporseverleri fairplay'e davet ettiği klibini, yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevdim.
Futbolun oyun olduğunu hatırlatan, dostluğu, kardeşliği öne çıkaran, vefaya vurgu yapan klibin bu kadar etkileyici olmasının en büyük nedenlerinden biri de; Tuncel Kurtiz'in sesiydi. Mesaj içeren her bir cümleyi, o şahane vurgularıyla adeta unutmaya korktuğumuz bir şiirin mısraları gibi beynimize, yüreğimize nakşediyordu.
Şikenin, dopingin, yalanın, riyanın, vefasızlığın kol gezdiği futbol dünyamızda bu klipte söylenenleri 'Tuncel Kurtiz'in vasiyeti' olarak kabul edemez miyiz acaba?

TUNCEL KURTİZ'İN SON YOLCULUĞU!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN