Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

Allah aşkına!

Kütahya'dan köşemize katkı sağlayan meslektaşımız İhsan Tunçoğlu önemli bir konuya dikkat çekmiş:
"Sayın Yüksel Aytuğ, yazılarınızı zevkle okuyorum, kolay gelsin. 20 Ekim 2013 Pazar günü Habertürk TV'de Pelin Çift'in programı Öteki Gündem'i sanıyorum izlemişsinizdir. Ateist olduğunu söyleyen ve ateizmi savunan akademisyen Ayşe Hür kendisi gibi akademisyen olan diğer iki konuşmacıya karşı kendi argümanlarını sunarak Kuran'a ve İslamiyet'e karşı çıkıyor.
Allah'tan söz ederken, haddini aşarak 'Bu kişi', 'Bu eleman' gibi tahkir edici sözler sarf etmekten çekinmiyordu.
Zaman zaman bu iki konuşmacının sözlerine ve örneklerine sinirleniyor, adeta kendini kaybediyor ve "Yapmayın Allah aşkına" diyerek Allah'ın adına sarılıyordu. Bu cümleyi kullanırken gayet ciddi ve son derece doğal bir konuşma içindeydi. Ancak sunucu ve konuşmacılar da tartışmaya kendilerini kaptırdığı için 'Sen madem Allah'a inanmıyorsun, öyleyse niye Allah'ın adına sığınıyorsun?' demediler. Selamlar ve sevgiler."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN