YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

İzleyici 'Takip'te

Okurumuz Özer Öztürk, "Takip yarışmasının dürüstlüğüne ve Muhsin Divan'ın soruları bildiğine gerçekten inanıyor musunuz, çok merak ediyorum" demiş ve kendi fikrini bir fıkra ile dile getirmiş:
"Benzin istasyonunun önünde bir afiş: 'Depoyu dolduran lotaryada tutturursa bedava seks kazanıyor.'
İki kafadar, benzinciye "Doldur depoyu" der, sonra bedava seks için lotaryaya talip olur... Benzinci sorar: "Kafamdan bir sayı tuttum, bilirseniz bedava seks..." Bizimkiler "Üç" der. Benzinci, "Bilemediniz, ben beş tutmuştum." Bir hafta sonra iki kafadar yine gelir, depo yine doldurulur, yine lotarya... Bizimkiler "Yedi" der, benzinci "Olmadı, ben altı tutmuştum." Üç gün sonra yine depoyu doldururlar, yine lotarya... "İki" derler, benzinci "Bir" der. Kafadarlardan biri, arkadaşına açılır: "Yahu bu bizi kandırıyor galiba, hep başka rakam söylüyor.
Hile yapmasın?" Diğeri cevap verir: "Yok canım kız kardeşim arka arkaya iki kere kazandı."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN