Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bugünün manşetini boşuna 'Bedava yaşıyorum, bedava' diye atmadım.
İşte ikinci örnek:
Cumartesi saat 14.30 suları... Otomobilimin direksiyonunda, Büyükdere Caddesi'nden Maslak'a doğru orta şeritte seyrediyorum. TEM bağlantı kavşağına gelirken, sağ şeritteki erguvan renkli belediye otobüsü birden önüme kırdı. Solumdaki şeritte bir başka araç olduğu için kaçamadım. Frene basıp dua etmekten başka şansım kalmamıştı. Allah'ın bir hikmeti olsa gerek, iki şeridin arasına sığabildim.
Hemen canıma kast eden otobüsü durakta yakaladım. Şoförü gayet pişkin bir şekilde "Önümdeki otobüs benim şeridime çıktı. Ne yapacaktım yani?" dedi. Ne bir özür, ne bir pişmanlık ifadesi...
Kabahat benim önümdeki otobüste mi, yoksa onun önündekinde mi bilmem ama görünen o ki, 'otobüs terörü' tam gaz devam ediyor. 30 yıllık şoförlük deneyimim ve o anda yaver giden şansım olmasa, bugün 'sorumsuz otobüs şoförlerinin kurbanlarından biri' olarak haber arşivlerinin yolunu tutacaktım. Peki yolcu ile dolu o otobüs, duraktan ayrıldıktan sonra ne yaptı dersiniz? Maslak'a kadar, bir sol şeride bir sağ şeride geçip 'makas' attı...
Plakası 34 UR 5084... Bu arkadaşın yanağından 'makas' alacak bir yetkili çıkar umarım.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN