Sevgili Barış Akarsu kardeşim yine bizlerden rahmet istedi belli ki... Onu sevip unutmayanlardan, okurumuz Ezgi Yar'ın önerisiyle Barış'ı bir kez daha anmaya ve Fatiha göndermeye ne dersiniz?
"Sevgili Yüksel Bey, ben rahmetli Barış Akarsu'yu seven ve hâlâ unutamayanlardanım. Siz, Barış'ı Akademi Türkiye yarışmasında tanımıştınız. Bu konuda yapabileceğiniz bir şey olur mu bilmiyorum ama acaba Barış Akarsu'nun yarışmada söylediği bütün şarkılardan bir albüm hazırlanabilir mi?"
YAZAR NOTU: Sevgili okurum, ben de bu önerinize yürekten katılıyorum. Ancak bu tür anma albümlerinin 'Gidenin sırtından rant elde etmek' gibi algılandığı ve yoğun eleştirilere hedef olduğu bir anlayışla çevrelenmiş durumdayız. Eğer bu sorun 'samimiyetle' aşılırsa, neden olmasın?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN