YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

İnsanlık ölmemiş!

Adının 'Faruk' olduğunu söylediler Beyaz Show'da...
Programın 'şeref konuğu' olarak ağırlandı. Erzincan Belediyesi'nde çalışıyormuş.
Beyazıt Öztürk, geçen hafta yaptığı Erzincan ziyareti sırasında tesadüfen tanışmış.
Hemen alıp İstanbul'a, programına getirmiş.
Faruk kardeşimiz, 50 gönüllü arkadaşı ile beraber işten arta kalan zamanlarında ihtiyaç sahibi yaşlıların evlerine gidip temizlik yapıyormuş. Hastalık, güçsüzlük ya da ekonomik durumları elvermediği için temizlik yapamayan yaşlılar bir telefonla onlara ulaşıyor, Faruk Kocatürk ve ekibi de gidip onların evlerini sakız gibi yapıyormuş.
Üstelik tüm temizlik malzemelerini de kendileri alıyorlarmış.
Sadece bu kadar mı? Belediye ve valiliğin oluşturduğu fonu kullanarak, yaşlıları yanlarına alıyor, marketlere gidiyor, haftalık ihtiyaçlarını bedava karşılıyor; torbaları, paketleri eve kadar getirip dolaplara yerleştiriyorlarmış.
Faruk dedi ki, "Boş zamanlarımızda kahveye gidip zaman öldürmek yerine faydalı bir iş yapalım dedik..."
Yaşa be Faruk... İnsanlığın ölüp ölmediği konusunda giderek daha derin kaygılar taşıdığımız şu çorak günlerde bize öyle iyi geldin ki...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN