YÜKSEL AYTUĞ
YÜKSEL AYTUĞ

En ünlü hastane

Köşemizin bir başka müdavimi Haluk Zırh, dizilere musallat olan(!) bir hastaneden söz ediyor: "Merhaba Yüksel Bey, son zamanlarda dizilerde bir şey dikkatinizi çekiyor mu bilmiyorum. Tüm dizilerdeki hastaneler birbirinin aynısı. Hastanenin logo ve ismi gölgeleniyor, hangi hastane bilemiyorum ancak tüm dizilerde aynı hastane olunca, birisinin bu binayı hastaneye çevirip çekim platosu olarak dizilere kiraya verdiğini düşündüm. Akıllıca bence; dizilerin yoğun olduğu bir dönemde iyi bir iş kolu. Herhalde ileride şöyle sahnelerle karşılaşırız: Hızır Reis ile Bahri Umman karşılaşıp birbirlerine geçmiş olsun dileklerini sunabilir, Cihan ile Haluk karşılaştığında işlerinden bahsedip sohbet edebilirler, Çünkü o hastanede tüm dizilerin oyuncularına rastlamak mümkün."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN