Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geçen hafta kafelerle ilgili köşemize ulaşan çeşitli şikayetleri değerlendirdiğim 'İnternet kafeler ne yetiştiriyor?' başlıklı yorumum, bazı esnafı üzmüş.
Oysa bu yazı, sektörün tamamını hedeflemeyen, sadece her meslekte yer aldığını düşündüğüm çürük yumurtaları ayıklamaya vesile olması için kaleme alınmış son derece iyi niyetli bir yorumdu.
Peşinen söyleyeyim:
Yorumumda kastını aşan ifadeler olarak görülen satırlar ya da işini ahlaklı yapan esnafı rencide edebilecek cümleler olmuşsa, özür dilerim. Ama görünen o ki; bu konu, gazetelerin haber merkezlerinin hassasiyetle üzerine düşmesi, hatta bir yazı dizisi ile gündeme taşıması gereken, konunun tüm muhataplarının görüş ve önerilerine muhtaç, son derece önemli bir husus olarak orta yerde öylece duruyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN