Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Show TV'deki Çukur dizisinin sezon finali çok tartışıldı.
Özellikle de torun Akın'ın başa geçmesinden ve Koçovalı Ailesi'nin erkeklerinin neredeyse tümünün hapse düşmesinden sonra mahalledeki kadınların 'görevi' devralmaları eleştirildi.
Okurumuz Selman Bayraktar da en azından kadınların mafyatik ilişkiler yumağının dışında tutulması gerektiğini savunanlardan.
İşte mesajı:
'Kaleme aldığınız 'Atv dizilerinde kadın direnişi tam gaz' yazınız, bana maalesef kötü örnekleri de hatırlattı. Örneğin; anlaşılan yeni sezonda ismi Ç ile başlayan bir dizimiz, erkeklere kötü örnek oldukları yetmezmiş gibi kadınlar üzerinden mafyacılık- çetecilik oynatacak. Sezon finalinden anlaşılan o...
RTÜK belli ki bu konuları çok önemsemiyor, reklam gelirlerine bakıyor. Ama vatandaş olarak, medya olarak biz sessiz kalmamalıyız. Kız çocuklarımızın masum zihinlerini bu kötü örneklerle paralize ettirmemeliyiz."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN