Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sema Çelebi, Dilara Endican ve Alinur Velidedeoğlu'ndan sonra sosyete ve iş dünyasından üç ismin daha televizyonda jüri üyeliği yapacağını duydum. Öğrendiğime göre ekim sonu veya kasım başında başlayacak 'İhtiyacım Var' adlı yarışmanın beş jüri üyesinden biri de Feryal Gülman'mış. Bunu duyunca Feryal Hanım'ı aradım; "Evet, 'İhtiyacım Var' programında jüri üyeliği yapacağım" dedi. Feryal Hanım'ın böylesi bir işe kalkıştığını öğrenince çok şaşırdım doğrusu! Ama diğer jüri üyelerinin ünlü işadamları Ali Şen ve Yılmaz Ulusoy, Hülya Avşar, hatta ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez olduğunu öğrenince de hak verdim.

İLK EKRAN DENEYİMİ İÇİN DENEME ÇEKİMİ BİLE YAPILDI
Bu arada duyduğuma göre ünlü jüri üyeleri deneme çekimlerini bile yapmış; yani ilk kez çıkacakları ekran için kendilerini hazırlamışlar! Yurtdışında 'Fortune' adıyla yayınlanan ve Bill Gates'in bile jüri üyesi olduğu 'İhtiyacım Var'da, ihtiyacı olanlara para dağıtılıyormuş. Yarışmacılar programda; Feryal Gülman, Ali Şen, Yılmaz Ulusoy, Bingür Sönmez ve Hülya Avşar'dan oluşan jüriden en az üçünü, paraya ihtiyacı olduğuna inandırmaya çalışacakmış. Jüri üyeleri de kendilerine verilen 1 milyon TL'yi uygun gördükleri ihtiyacı olanlara dağıtacakmış. Feryal Gülman'ın jüri üyeliğindeki performansını çok merak ediyorum doğrusu. Şimdilerde sosyetede top 10'daki sohbet konularından biri de bu!!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN