Aylardır merakla beklenen Samsung Galaxy S4'ün tanıtımı, geçen hafta New York'ta gerçekleşmişti. Samsung'çular, New York Radio City Music Hall Broadway'de gerçekleşen global lansman etkinliğine, Türkiye'den 'celebrity' anlamında iki isim -hoş biri Londra'da yaşıyor- davet etmiş; biri Cüneyt Özdemir, diğeri de Nefise Karatay Day!
Samsung'çulara bravo doğrusu; büyük bir çamı boylu boyunca devirmeyi başarmışlar!!!
Nedenine gelince... Her ne kadar her ikisi de başkalarıyla evlenip barklansa da; Özdemir ile Karatay, yaklaşık üç yıl flört etmiş, hatta evliliğin eşiğinden dönmüştü!!! Türkiye'den topu topu iki ünlü davet ediyorsun; biri Cüneyt Özdemir, diğeri de Nefise Karatay oluyor. Pes doğrusu! Üstüne üstlük, bir de lansmanda çekilmiş fotoğraflarla ilan hazırlayıp dergilere ilan veriyorsun!

YAN YANA GELMEMİŞLER!

Fotoğraflardan anladığım kadarıyla; Özdemir ile Karatay'ın birbirlerinden haberi, davete katıldıklarında olmuş!
Çünkü tek bir karede bile yan yana gelmemişler.
Tabii ikisi de medeni ve profesyonel insanlar ama o gece New York Radio City Music Hall Broadway'de yan yana gelmemek için büyük çaba harcadıklarına da şüphem yok!!!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN