Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Feryal Gülman, kendisini aldattığı gerekçesiyle 81 yaşındaki eşi Kemal Gülman'a 200 milyon liralık boşanma davası açmıştı. Feryal Hanım mahkemeden, 17 yaşındaki oğulları Aslan'a 25 bin lira, kendisine de 200 bin liralık tedbir nafakası bağlanmasını istemişti. Ancak boşanma süreci, epey sıkıntılı geçecek gibi görünüyor! Her yerde Feryal Hanım'a ne kadar kızgın olduğunu söyleyen Kemal Bey'in bu kızgınlığının, oğlu Aslan'ı da etkilediğini duydum!

ŞİRKETE GİREMEMİŞ
Sosyetede konuşulanlara göre Kemal Bey; İsviçre'deki The Tasis School'da öğrenim gören oğlu Aslan'ı, yeni yıl tatilinde İstanbul'a geldiğinde, şirketinden içeri sokmamış! Büyük bir şokla danışmadan geri dönen Aslan, ikinci şoku da eğitimiyle ilgili yaşamış. Gülman çifti, daha sorunlar patlak vermeden Aslan'ın üniversiteyi Amerika'da okumasına karar vermişti. Aslan'a uygun ve güzel bir okul bulmak için de, bu işi yapan bir ajansla anlaşmışlardı. Ancak Kemal Bey, oğluna okul arayan ajansın parasını vermiyormuş! Eşine kızgın olan Kemal Bey, herhalde sırf Feryal Hanım'ın canı acısın diye bunu yapıyor. Artık karı-kocanın arasında yaşananlara bir şey diyemeyeceğim ama Kemal Bey'in eşine karşı oğlunu kullanması çok kötü. Zaten anne-babası boşanacağı için çok üzgün olan Aslan, bence bunları yaşamamalı.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN