BÜLENT CANKURT
BÜLENT CANKURT

Düğünü kim organize edecek?

Pia Hakko Eylül'de evlenecek ama herkesin kafasında tek soru var

Cem Hakko'nun, Bettina Machler ile evliliğinden olan kızı Pia Hakko'nun yuvadan uçmaya hazırlandığını ilk bu köşede okumuştunuz. Pia Hakko ve dört yıl flört ettiği sevgilisi Kerim Yeşil; yeni yıl arifesinde ailelerinin bir araya geldiği bir törenle hem söz kesmiş, hem de nişan yüzüklerini takmışlardı. Çiftin arayı çok açmadan Eylül ayında vuslata ermeye karar verdiğini öğrendim. Pia ile Kerim, Bodrum'da kumsal düğünü ile hayatlarını birleştirecekmiş...

BÜYÜK REKABET İÇİNDELER!
Benim gibi herkesin merak ettiği konu ise; Pia ile Kerim'in düğün törenini kimin organize edeceği! Çünkü biliyorsunuz; Pia'nın anne ve babası, 'nin en önemli düğünlerine imza atan, üstelik birbirlerine de ciddi anlamda rakip olan iki farklı organizasyon şirketinin sahibi... Cem Hakko'nun patronu olduğu Vakko Espace by Sky da, Bettina Machler'in Candan Kıramer ile ortak kurduğu şirketi B&C Atelier de, dillere destan düğünlere imza atıyor. Merakımızı ancak izdivaç yaklaştığında gidereceğiz ama emin olduğum tek şey; her kim yaparsa yapsın, Pia ile Kerim'in Bodrum'da kumsalda yapılacak düğünlerinin yıllarca dillerden düşmeyeceği...

Arkadaşı Pelin Yaşar ile yarattıkları pop.bee.cool markası ile hem yurt içi, hem de yurt dışında büyük başarı yakalayan ve ailesini gururlandıran Pia ile Kerim, umarım bir ömür mutlu olur.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN