Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İkizlerininin anneannelerine yakın büyümesini isteyen Derin Mermerci Aydın
Ana ocağına geri döndü!

Derin Mermerci Aydın, 2007'de Taksim Residence'ın tek penthouse dairesini 6 milyon dolara satın almıştı. Senesine de annesi Ender Mermerci ile oturduğu Vaniköy'deki yalıdan ayrılıp beş oda, bir salon ve hizmetli odasından oluşan 730 metrekarelik penthouse'daki bekar evine taşınmıştı.
Cem Aydın ile evlendikten sonra da evinde oturmaya devam eden Derin Mermerci Aydın'ın, ana ocağına geri döndüğünü öğrendim!

YALININ BAHÇESİNDE YAŞIYORLAR!
Derin Hanım'ın sekiz yıl sonra ana ocağına geri dönmesinin nedeni, geçen yıl Temmuz ayında dünyaya getirdiği ikizleri Lal ve Mina...
Derin Hanım, ikizlerinin anneanneleri Ender Hanım'a yakın büyümelerini, annesinin elinin üzerlerinde olmasını istediği için bu kararı vermiş. Yalının bahçesindeki ek binayı kendilerine göre düzenleyen Cem- Derin Mermerci Aydın çifti, geçen ay yeni yuvalarına taşınmış.
Taksim Residence'daki evlerini de kapatmayan Aydın çifti, ikizler okula başlayıncaya kadar yalıda kalacakmış. Aydın çiftinin bu kararına herhalde en çok, ikizlerin üzerine titreyen Ender Hanım sevinmiştir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN