Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile evlilik yolundaki ilişkisi bittikten sonra başımıza hızlı bir çapkın kesilen ile karşılaştım önceki gün. Ayaküstü sohbet ettiğimiz Sabancı, çok dertliydi! Hakkında çıkan; oyuncu Aslı Enver'e hayran olduğu ve onunla tanışmak istediği şeklindeki haberlere çok bozulmuş!

'DEDİKODULARDAN ARTIK BIKTIM'
'İnsanın adı çıkacağına, canı çıksın' derler ya;
Hakan Sabancı'nınki de o hesap işte! "Aslı astarı olmayan dedikodulardan bıktım, artık yeter... Aslı Enver'i ne gördüm, ne duydum, ne de tanıyorum. Yazılanlarla yakından uzaktan alakam yok" dedi. Görünen o ki; kötü niyetli birileri Hakan Sabancı ile ünlü şarkıcı 'la 2.5 yıllık ilişkisini bitiren güzel oyuncu Aslı Enver'in dedikodusunu çıkarmak istemiş! Oyuncu , ondan önce de onlarca ünlü isimle flört eden Hakan Sabancı'nın adı gözde bir bekar olduğu için maalesef doğru-yanlış daha birçok aşk dedikodusuna karışacaktır!!!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN