Türkiye'nin en iyi haber sitesi
BÜLENT CANKURT
BÜLENT CANKURT

Ferrari’sini satan oyuncu!

Otomobil, motosiklet ve ardından da denizciliğe merak saran ünlü oyuncu , özellikle klasik araçlara çok düşkün. Örneğin Ferrari'nin sadece 1995-99 yılları arasında ürettiği Spider modeli, garajındaki araçların içindeki en gözdesiydi. Ancak ne olduysa; Tatlutuğ, şimdilerde bulunması mümkün olmayan bu aracını satılığa çıkarmış!

GALERİDE SATILIYOR
Tatlıtuğ'un klasik Ferrari'sini, önceki gün Kuruçeşme'den geçerken, ünlü bir galeride gördüm; üzerinde de 'satılık' yazıyordu. Kıvanç Tatlıtuğ'un, direksiyonuna geçtiğinde keyiften dört köşe olduğu bu klasik aracını neden ve kaça sattığını öğrenemedim. Ancak piyasada benzerlerinin yaklaşık 1.2 milyon TL civarında olduğunu biliyorum. Bu arada galerici, aracın ünlü oyuncuya ait olduğunu söylemiyormuş. Benim haberimle herkes öğrenmiş olacak. Bakalım Kıvanç Tatlıtuğ'un Ferrari'sine bundan sonra kim binecek?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN