Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Basit olmak kötü müdür? Aslında iyidir. Tabii biz burada alengirden, şatafattan, gösterişten uzakta, basitçe bir şeyi ifade edebilmekten bahsediyoruz. Kendimizi en iyi ifade edebilmenin yolu dış görünümse, burada devreye giriyor. Siyah giyinmek işin kolayına kaçmak mı demek? Evet, kimilerine göre öyleyken, kimilerine göre seksiliğin, asaletin, zarafetin, asiliğin göstergesi.
Kimilerine göre de depresifliğin dışa yansıması ya da gotik görünüme kavuşmanın en kestirme yolu. Özellikle de şehrin koşturmacası arasında binbir kusuru örten siyah parçalara görünümünde yer verenler, bulunduğu ortama kolayca uyum sağlıyor. Ancak siyah giyinmenin de kuralları var tabii. Eğer baştan ayağa a bürünecekseniz dikkat etmeniz gerekenleri hemen sıralıyorum sizin için...
Siyahlar arasında geçişler olmamalı.
Yani siyahla laciverti bir arada kullanabilirsiniz ama asla yapmamanız gereken şey, farklı tonlardaki siyahları bir arada kullanmak. 'Siyah pantolonumla siyah ceketimi giydim mi tamamdır' demeyin, tonlarına dikkat edin. Tonlarını gün ışığında kontrol edin.

EKSTRA LARGE KÜPELER TAKIN

Yünlü kumaşların tonu, pamukludan daha koyudur. Çünkü yün, boyayı daha iyi tutar. En koyu tondaki siyahı üzerinizde görmek istiyorsanız, yün olanlara yönelin.
Pamuklu olanlar yıkadıkça daha hızlı açılır; bunu da unutmayın.
Yüzde 100 pamuklu almak yerine içinde likra karışımı olanlara yönelin. Likralılar, yıkama sonrasında da tonunu daha uzun süre muhafaza edecektir.
Siyahlar içinde sıkıcı görünmek istemiyorsanız, materyalleri karıştırın; deri ya da vinil parçalarla, yünlüleri karıştırmak gibi.
Aksesuvar konusunda cesur olursanız, siyahlarınızı biraz daha heyecanlı hale getirebilirsiniz.
Extra large parlak küpeler uygun olabilir.
Makyajınıza dikkat edin. Yüzünüze yaptığınız her hamle, fonda siyah varsa kendini daha net gösterecektir.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı:Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN