Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hadi bakalım, bence buradan yakalım! Kesinlikle! Hani vardır ya topluma örnek gösterme derdimiz. Eren Talu olsun bize en güzel örnek! Kendisi haftanın 'en aldatan' adamı durumunda. Bar çıkışı bir kadınla arabada yakalandı ya... Taçlı, güzel eşi Defne Samyeli ile boşanıyor şimdi. Neydi mazereti Talu'nun?

SARHOŞ KULLANIYOR
"Sarhoştum, hatırlamıyorum" değil mi? O zaman, sarhoşsan nasıl araba kullanıyorsun? Bu kendi kendini ihbardır. Madem öyle, Eren Talu'nun ehliyeti tez elden alınsın. Yani bir insan çıkıp, "Ben öldürdüm" deyince itiraf sayılıyor, kelepçe takılıyor da, "Sarhoştum" deyip direksiyon başına geçince niçin itiraf sayılmasın. Sarhoş araba kullanmak kadar tehlikeli ve canlara kasteden başka şey var mı? Hemen! Hemen! O ehliyete el konsun! Bu da cümle aleme çok şık bir örnek olsun. Not: Bu yazı da, kadınları sinirlendirmemek gerektiğini hâlâ anlayamayan erkeklere ibret olsun!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN