Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dün Ayşegül Aldinç ile ilgili yazımdan sonra ismini açıklamayacağım çok önemli bir müzisyenden şu e-posta'yı aldım: "İnsanların yaşını küçülterek kendisini daha önceden tanıyan insanları aptal yerine koymasına deli oluyorum... 1957 yılında doğmuş bir insan neden 48 yaşındayım diye gazetelere yalan yanlış beyanatta bulunur?" Dünkü röportajlara tekrar baktım. Birinde 48, birinde 53 yaşında yazıyor. Yalnız Aldinç'in "48 yaşındayım" diye bir açıklaması yok. Vatan'dan Eda Solmaz, Aldinç'e "Bir kadın 50'sine yaklaşırken ne yapmazsa kadın olduğunu hissedemez?" diye sormuş ama röportajın spotuna 53 yazmış. E-posta'yı yollayan ünlü müzisyen ise 52 diyor. Wikipedia'de ise Aldinç'in doğum yılı için '1957' yılı not düşülmüş ama bu site pek güvenilir değil. Aldinç ile ilgili internetteki baktığım bazı biyografilerde ise 1962 yazıyor. Aldinç'in 48, 52, 53 yaşında olması çok da önemli bir hadise değil aslında. Ayrıca Aldinç'in güzelliğinden 52 yaşında bile söz ettirmesi övünülecek bir hadisedir. Tıpkı Nebahat Çehre örneğinde olduğu gibi... Hanımlara yaş sorulmaz ama Ayşegül Hanım, şu yaş polemiğine (Biliyorum siz başlatmadınız) noktayı koysanız çok sevinirim...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN