Türkiye'nin en iyi haber sitesi

S.1.) Falcı bana 2013 yılında ciddi bir sıkıntı geçireceğimi söyledi. Göz yaşı dökeceksin dedi. Ne yapayım?
Falcılar geleceği bilemezler. Yalan söylerler. Onlara gitmeniz, onların yalanlarına meşruiyet kazandırır. Onlara vereceğiniz para haramdır. Onlara inanmanız ise dini açıdan sizi sıkıntıya sokar, geleceği Allah yazar, Allah bilir. Böyle sözleri ciddiye almayınız.
S.2.) İnsan kaynanasına iyi davranırsa sevap kazanır mı?
Elbette sevap kazanmış olur. Kaynananıza iyi davranarak eşinizin de kalbini kazanmış olur, sevgiyi pekiştirirsiniz. Her türlü iyilik, mutlaka karşılık bulur.
S.3.) Hocam. Adım Türk filmlerinde geçen ve komik olan bir kişinin ismi. Adımı söyleyince herkes gülümsüyor. Daralıyorum. Adımı değiştirebilir miyim?
Adınızı elbette değiştirebilirsiniz. İnsanların gayri ihtiyarı gülümsemesi sizi rahatsız etmesin. Ama problem varsa adınızı değiştiriniz.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN