Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geçenlerde, Meclis koridorunda, uzaktan, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ı gördüm; tanıyamadım. Kilo vermiş; gözlüklerini çıkartmış; endam, kılık kıyafet yerinde. Tam bir "metroseksüel" erkek. "Bakımlı, kentli" anlamında kullanılıyor bu tanım, yanlış anlaşılmasın!
AK Parti camiasında, ilk metroseksüel, Egemen Bağış'tı: Zayıfladı; gözlük yerine lens takmaya başladı; hatta saç bile ektirtti.
"Milli Selamet'ten, Refah'tan başlayıp, AK Parti de aynı siyasi çizginin devamı" diyenlere bir sözüm var: Erbakan'ın partisinde metroseksüel bir erkeğe rastlamak mümkün müydü?
Binali Yıldırım, eşiyle aynı masada oturmadı diye, manşete çıkmıştı. Derdini anlatamadı bir türlü; o fotoğraftan birkaç saat önce, eşiyle aynı masada oturduğunu gösteren resimleri medyaya dağıttı ama, gene zihinlerdeki o "maço erkek" imajı kaldı.
Haber veriyorum herkese, "maço erkek" artık "metroseksüel" oldu.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA