Türkiye'nin en iyi haber sitesi

13 Ağustos günü SABAH'taki köşemde Yeni Türkiye'nin Yeni Başbakanı Ahmet Davutoğlu'dur. Hayırlı olsun demiştim. Türk medyasında herkesten önce kesin ve net bir dille Yeni Başbakanın Davutoğlu olacağını ilk ifade eden ben oldum.
21 Ağustos Perşembe günü bu durum Yeni Türkiye'nin lideri Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmen de ilan edildi.
Şimdi de diyorum ki 2014-24 döneminin Başbakanı Ahmet Davutoğlu olacaktır...

***

Ahmet Hoca önümüzdeki 10 yılın AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanıdır. Bu yeni dönem kurucu ve inşa edici bir dönem olacaktır.
2014-24 periyodunda Yeni Türkiye tasavvur ve tahayyülünün tüm toplumsal kesimlerce paylaşılmasını sağlayacak özgürleştirici reformlar hayata geçecektir...

Eylülde Davutoğlu meydanlara iniyor

13 Ağustos'ta Davutoğlu'nun Başbakan olacağını ifade ettiğim makalede yazdığım gibi Davutoğlu'nu sadece salon adamı bir akademisyen sananlar yanılıyor.
Ahmet Davutoğlu Türkçe yanında İngilizce, Almanca ve Arapça'yı anadili gibi bildiği kadar meydanların gönül dilini de çok iyi bilen güçlü bir meydan hatibidir.
***

1 Eylül'den itibaren Ahmet Hoca meydanlara inecek.
Yeni Türkiye'nin lideri Erdoğan'ın desteklediği Başbakan olarak Davutoğlu'nun meydan mitingleriyle ülkede yeni bir siyasal rüzgâr esecek. 81 vilayetin tamamında yapılacak olan mitingler eylül ayında başlayacak...
***

Başbakan Davutoğlu'nun halk mitingleri Yeni Türkiye'nin her kanalında başta AHaber olmak üzere NTV'de, 24'te, Beyaz TV'de, 360'da, Ülke TV'de, Tvnet'te, TGRT Haber'de, Kanal A'da ve elbette TRT kanallarında baştan sona canlı yayınlanacak. Eylül ayında Yeni Türkiye medyasının da tam desteğiyle Türkiye'de yepyeni bir siyasal iklim oluşacak...
***
Meydan mitingleri ve doğru medya stratejisi tüm tabloyu değiştirecek ve bugünlerdeki kısır lakırdıların fazla bir önemi kalmayacak. Erdoğan'ın Lider ve Cumhurbaşkanı Davutoğlu'nun ise Genel Başkan ve Başbakan olduğu 2014-24 Yeni Türkiye'nin kurucu dönemi şimdiden hayırlı olsun...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN