Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara'da, Hatay'da, Eskişehir'de... Faili meçhuller, faili belli ölümler... Ölümlere bulunan mazeretler... Öldüreni savunanlar... Ölüme sebebiyet vereni gizleyenler... Masum sivillere saldıranlar... Kucağında bebeğiyle başörtülü anneyi yerlerde sürükleyenler... Kutsal değerleri çiğneyenler...
Her iki kampın fedaileri bu ülkeye en büyük zararı veriyor. Acılara acılar ekleyerek, milleti bölüyor. Kan ve gözyaşı akıtarak, inancı sarsıyor. Karşılıklı kin tohumları ekerek, kardeşi kardeşe düşman ediyor. Eşkalleri karartarak, töhmet altında bırakıyor! Acıları yaşanmış başka acılarla örtmeyeceksek...
Siyasetçi için, vali için, emniyet müdürü için, savcı için hatta sade vatandaş için...
Gün, başımızı iki avucumuzun arasına alarak bir kez daha düşünme günü. Gün, elimizi vicdanımıza koyma günü. Gün; can alanları, can yakanları o taraftan bu taraftan demeden, bulup ortaya çıkarma günü. Gün, koruyup kollamadan, işi ilahi adalete havale etmeden, yanlış yapandan, hesap sorma günü!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN