Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bugün uçaklar dolusu gayrimenkul profesyonelimiz, Fransa'nın Cannes kentine uçuyor. 90 ülkeden 20 binden fazla profesyoneli bir araya getiren MIPIM fuarında Türkiye, geçen yıl olduğu gibi ağırlığını koymaya hazırlanıyor. 15-18 Mart arası, artık projelerin yanı sıra kentlerin de yarıştığı MIPIM'de İstanbul Ticaret Odası (İTO) birçok farklı etkinliğin ev sahibi...
Geçtiğimiz yıl burada idim. İTO'nun 300 m2'lik çadırında muhteşem İstanbul maketi, fuarın ilgi odağı olmuştu. İTO Başkanı İbrahim Çağlar, MIPIM tanıtım yemeğinde bu çadırın 685 m2'ye çıktığı bilgisini paylaşıyor bizimle.
Bu açıdan fuar, kentleşmenin yıldızı İstanbul temasıyla kentin gayrimenkul ve inşaat projelerinin dünyaya tanıtımında hayati önem taşıyor. "Star of Housing" temasıyla hazırlanan çadır hem konumu, hem içeriği, hem de gün boyu gerçekleşecek etkinlikleri ile MIPIM'de her an sahnede olacak.
İlk kez geçen yıl tanıtılan ve bugüne kadar yapılmış en büyük maket olan 96 m2'lik Yaşayan İstanbul Maketi, dört mevsim İstanbul'u yaşatacak. Bunun için video mapping sunumu baştan tasarlandı, ses ve görüntü efektleriyle İstanbul'un 24 saatini fuar ziyaretçilerine sunmaya devam edecek.
Türkiye'de planlı kentleşme ve konut seferberliğinin öncüsü olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) iştiraki Emlak Konut GYO da fuarda projelerini İstanbul Gayrimenkul Tanıtım Çadırı'nda sergileyecek. Fuarın ilk günü yabancı yatırımcı resepsiyonu gerçekleştirilecek, firmalar arası ikili görüşmelerin yapılması için ortam sağlanacak.
Gazeteniz Sabah, geniş kadrosu ile MIPIM'e katılıyor. Buradaki gayrimenkul profesyonellerimizin temasları, yeni trendler ve ülkemiz için fırsat pencerelerini siz okurlarımızla paylaşıyor olacağız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN