Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Darbeci haydutları tepeledik, şehitlerimizi gömdük, gazilerimiz şükür ki iyileşiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, meydanlardaki demokrasi nöbetlerimizi şimdilik bitirdi.
Hainlerin izini sürüyor, FETÖ'nün dışarıdaki militanlarının ülkemize yönelik algı saldırılarına karşı koyuyoruz. Kahramanlarımızla gururlanıyor, halkın gücünün tankın gücüne yetebildiğini asla unutmuyoruz.
Meydanlardaki demokrasi nöbetinin yerini üretim nöbetinin alması gerekiyor. Bunun da yolu artık işbaşı yapmaktan geçiyor. Gece meydanlarda gündüz mesaide çok yorulduk ama ekonomi bizden iş bekliyor, ülke üretim bekliyor.
, asker üniformalı FETÖ militanlardan temizleniyor ama yetmez, orduyu güçlü kılmak şart. Temiz ve güçlü ordu ise güçlü ekonomi gerektiriyor. Yenikapı ruhu, bütünleşmeyi hatırlattı bize. İşbirliği ve işbölümü yapabileceğimizi gösterdik. Şimdi benzer performansı dünyasında, çalışma hayatında sürdürmeliyiz.
STK'larının darbe karşıtlığı ve demokrasi savunuculuğuna dair söylem dönemi de bitsin diyorum. Zira şimdi ekonomi için eylem zamanıdır. 15 Temmuz'un ertesinde "birlik beraberlik" mesajları gerekliydi, nitekim yaptık.
Sonrasında gazete demeçleri, yurtdışı ilanları dönemi başladı. Bu da gerekliydi ve hükmünü icra etti, onu da geride bıraktık.
Geldiğimiz noktada, ekonomi için proje üretmek, daha yüksek verimlilik için yol aramak, Hükümetin getirdiği tedbir ve teşvikleri, Yenikapı ruhuyla yorumlamak ve milli gelire katkı sunmak önemlidir.
Her darbeden daha güçlü Türkiye çıkarmayı başaran bizlerin, büyüme hızını yükseltecek enerjiye ve ruha sahip olduğundan eminim. Yeter ki artık söylemi bırakıp eyleme geçelim, işbaşı yapalım.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN