Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Timuçin Toprak: "sabah.com.tr'de yer alan İstanbul Dünya Birincisi isimli haberinizde (fotoğraf galerisi) benim çekmiş olduğum fotoğrafı izinsiz olarak kullanmışsınız. Üstelik fotoğrafın tarafımdan çekildiğini belirtmemişsiniz.
Kanuni yollara başvurmadan, bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum."
Aslıhan Akdağ: "İstanbul Girls Orkestra hakkındaki haberinizde (Michael Jackson Eşliğinde Göbek Havası, 08.06.2014) Mine Şahin'in de grupta yer aldığını belirtmişsiniz. Şahin ne yazık ki grubumuzda yer almamakta. Aslıhan Akdağ ile değiştirmenizi rica ediyorum."
Ertan Gençtürk: "26 Mayıs 2014 tarihli Sabah'ta Sendika ile Patron İlişkisi Tutanakta başlığıyla yer alan haberinizde Tamer Küçükgencay isimli şube başkanının sendikası Türkiye Maden-İş olması gerekirken Türk Metal-İş olarak yazılmıştır.
Üyelerimizde rahatsızlık doğuran bu hatanın düzeltilmesini rica ederiz."
Nazmiye Babik: "Osmanlı'dan Beri Fayton Üretiyorlar (13.04.2014) haberinde röportaj yapılan kişi babam (Mustafa Babik) olduğu halde yanlış fotoğraf kullanılmış.
Fotoğraftaki kişi ile babamın hiçbir alakası bulunmamaktadır."

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN