Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erhan Harputlu: "Eminim çok sayıda okurunuz adına konuşuyorum. Her hafta mutlaka iki üç kez Kardashian ailesinin haberlerini yapmak yakışıyor mu size? Olmuyor, lütfen bu tür kalitesiz haberlere yer vermeyiniz. Kardashian ailesini her gün görmek zorunda değiliz; bari siz yapmayın."
Bilal Özçelik: "Türkiye'de Deprem Haritası başlıklı haberde yakın geçmişte gerçekleşen en büyük depremlerden birini yaşamış olan Düzce'yi unutmuş olmanız büyük bir eksiklik. Sizlerden bunu beklemezdim."
Mithat Abakan: "Sosyal Medyanın Zalimleri konulu foto galerinizde paylaşılan fotoğraflar insanları şiddete yöneltebilecek nitelikte. 'Zalımlar' başlığı altında insanların hoşuna gidecek daha güzel fotoğraflar bulunabilirdi. Silahlar, bıçaklar ve ölüm temalı bir galeri olmuş. Bu konuda daha dikkatli olmanızı öneririm."
Selim Demirci: "Kızını okula götüren babanın kaza anını gösteren bir video yayınlamışsınız. Bu tarz haberlerde kazanın gerçekleştiği anın görüntüsü yayınlanmaz. Adam araba tarafından eziliyor ve siz sorumsuzca aynı korkunç görüntüyü veriyorsunuz."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN