Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AYŞE ÖZYILMAZEL
AYŞE ÖZYILMAZEL

Gitme dur daha şimdiden...

Biz her toplandığımızda kadehlerimizi Sezen Aksu'ya kaldıran arkadaşlarız.
Kaç yaşına geldik ama 'Küçüğüz' biz, Deli Kızın Türküsü'yüz, Sezen Aksu 88'iz, Gülümse'yiz, elbette Masum Değiliz hiçbirimiz, ne kavgamız bitti ne sevdamız, olmadı mı en kötü avaz avaz şarkı söyleriz, icabında bütün aşkları koyarız yüreğimize gideriz.
Kendine Ajda kızı süsü vermiş yüzde yüz Sezen'in kızlarıyız biz
. Hiç onsuz kalmadık...
Onsuz aşkımız, acımız, yalnızlığımız, neşemiz, günbatımımız, gözyaşımız, sitemimiz, özlemimiz olmadı bizim.
Onsuz geçmedi hiçbir baharımız, kışımız, yazımız. Biz yaşadık o yazdı sanki, biz yaşayamadık o yaşattı. Biz bildik o söyledi sanki, biz bilemedik o öğretti.
Bu yaz son konserlerini verecek, sahnelere veda edecekmiş Sezen'imiz. Vardır elbet bir sebebi. Bir ömür binlerce şarkı yaz, kalpten kalbe kon, konserler ver, kendinden ve hayatından neler neler ver. Ne kadar acayip ve insan üstü bir enerji.
Kolay değil elbet. Akşam akşam aldım haberi de buruldu içim... "Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim" demek istedim.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN