Türkiye'nin en iyi haber sitesi
ERMAN TOROĞLU

Hadi oradan ne marka değeri

Kimse kimseyi aldatmasın. Türkiye’deki zeminler öyle 1 hafta, 10 gün çalışmayla düzelmez. Makyaj yaparsın o kadar

Maçın tansiyonu 15 gün önceden başladı. "Bu zeminde top oynanır mı, bu ne rezalet!" falandır filandır. Hakikaten bu zeminde maç oynanmadı ama nasıl? Çünkü biri oynadı, diğeri oynamadı, zemin bahane!
Galatasaray, 90 dakika boyunca istediğini yaptı. İlk yarıda skoru aldı, ikinci yarıda tamamen antrenman yaptı. Güzel şeyler yaptılar, maçı da hakkıyla kazandılar.
Kimse kimseyi aldatmasın. Türkiye'deki zeminler öyle bir hafta, 10 gün çalışmayla düzelmez. Makyaj yaparsın, o kadar! Ben zemine parça çim getirilip koyulduğunu gördüm, kum atıldığını gördüm, parça parça başka yerlerden çimler kesilip toprağın üzerine 5-6 saat evvel serpildiğini gördüm. Daha da enteresanı yeşile boyandığını bile gördüm. Sonra diyorsunuz ki; Marka değeri! Hadi oradan ya ne marka değeri!
Senin markanı toparlaman için önce sahalarını toparlaman lazım. Bunun da sorumlusu TFF. Çünkü her türlü yetki ve selahiyet onda var. Valla şunu söyleyeyim; bu zeminler devam ederse çok kaliteli oyuncu Türkiye'ye gelmez. Zaten gelmiyorlar, iyice biter. Avrupa maçlarında İcardi gol attıktan sonra koşarak gelip çimde kayıyor. Çünkü hiçbir şekilde zarar görmeyecek onu biliyor. Türkiye'de gol attıktan sonra niye kaymıyor çimde? Çünkü bir kayarsa üzerinde üç kilo çamurla kalkacak. Rize- Fenerbahçe maçında İrfan Can Kahveci'nin suratını gördünüz. Adamın suratını temizlemek için bir kova su getirdiler kenardan.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA