G.Saray yönetiminin transfer sezonu açılmadan ilk icraatı Taffarel ile anlaşmak olmalıdır.. Çünkü Taffarel sadece kaleci antrenörü değildir. G.Saray'ın yaşadığı büyük başarılarda katkısı olduğu kadar Florya'nın "Hafıza Kartı"dır.. Yerli ve yabancı oyuncular, Taffarel'e büyük saygı duyar. 'de diğer takımlarda oynayan özellikle Latin Amerikalı oyuncular Taffarel'e saygıda kusur işlemez. Taffarel karakter olarak hep pozitiftir. Gülen yüzüyle, kişilere yaklaşımıyla ve çalışkanlığıyla ön plana çıkan Taffarel sadece G.Saray taraftarının sevgilisi değildir, diğer taraftarların da saygı duyduğu önemli bir kişiliktir. Muslera'nın yükselişinde ve gelişiminde Taffarel'in payı büyüktür. Özellikle Muslera'nın topu ayakla oyuna başlatış biçimi Taffarel'in öğrettiği bir özelliktir. G.Saray yönetimi kesinlikle maceraya yelken açmamalı ve Taffarel ile yeniden anlaşıp başta Muslera olmak üzere tüm kalecileri mutlu etmeli. Hatta yönetim alt yapılarda görev yapan kalecilerin de Taffarel tarafından denetlenmesini sağlamalı..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN