Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Galatasaray'a lig ve Avrupa şampiyonluğu yaşatan Ergin Ataman'la yollar, sırf Can Topsakal'ın egoları yüzünden ayrıldı. Ataman döneminde istediği gibi at koşturamayan Topsakal, kendi düzenini kurmak için Galatasaray Lisesi'nden sınıf arkadaşı Erman Kunter'i getirdi. Hatırlatayım; Ergin Ataman tribünden gelmiş ve kalbinde aidiyet duygusunu hep yaşatan iyi bir Galatasaraylıydı. Erman Kunter, Galatasaray Lisesi'nden mezun olmuş ama Beşiktaş'a karşı aidiyet duygusunu yaşayan bir teknik adam...
Kunter aidiyet duygusu olmadan sadece hocalık kimliğiyle Galatasaray'ı yönetemez. Tribün ile de sıkıntılar yaşar. Obradovic bile kenarda 40 yıllık Fenerbahçeli gibi görev yapıyor. Yani Sırp hoca Fenerbahçe'yi sadece yönetmiyor, adeta yaşıyor. Ataman da Galatasaray'ı yaşayarak yönetti. Erman Kunter'de bu duyguları göremeyeceğiz. Ayrıca Topsakal'ın, "Ataman düşük bütçelerle çalışmaz" yorumunun da tutunacak bir dalı yok. Ataman'a bütçe sunulur, koç da "Ben bu bütçeyle çalışmam" cevabını verirse o zaman Topsakal göndermekte haklı olur. Bu bütçeyi sunmadan Topsakal'ın Ataman'a karşı uyguladığı "patron benim" anlayışı yargısız infazdır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN