Türkiye'nin en iyi haber sitesi
ULAŞ ÖZDEMİR
ULAŞ ÖZDEMİR

Yeni sayfa...

Trabzonspor Kulübü'nün belki de en önemli tarihi olacak bu günü not edin. Tam "bitti" denildiği anda muazzam bir dirayetle ayağa kalkan Trabzonspor camiasının yeniden şahlanması gerektiğinin sinyalini verdiği gün... Hem kazananı hem de kaybedeni ama en önemlisi Trabzonspor için artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının mesajının verildiği tarih.
Başa baş giden neredeyse bir elin parmağını geçmeyecek oyların 'kader' belirlediği seçimde sonuçlar açıklandığı andan itibaren milyonlarca insan rahatladı. Öyle ki yaklaşık 2,5 yıldır camianın üzerinde dolaşan kara bulutlar bir anda yerini güneşli umutlara bıraktı. Avni Aker Stadı'nda kongrenin ertesi günü sahaya çıkan Trabzonsporlu futbolcularda değişen bir şey olmasa da mücadele azmi anlamında iştahın yükseldiğini söyleyebilirim.

MUHAMMET NOKTAYI KOYDU

Takım kurgusu kafa karıştıran cinstendi. İki maçtır hiç ama hiç alışık olmadığı pozisyonlarda oynayan Mbia, Cardozo ile beraber Trabzonspor adına fark yaratan isimdi. Sakat ve cezalı oyuncularının yokluğuna Emre'nin kırmızı kartı da eklenince iyice zayıf düşen Eskişehir attığı golle ümitlense de genç Muhammet Beşir maça son noktayı koyan isimdi.
Trabzonspor 'şanlı geçmişinin parıltılı ayak izlerinde' yepyeni bir yolculuğa başlıyor. Hiç olmadığı kadar taze ve hiç olmadığı kadar güçlü...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN