Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fahrettin Aslan'ın bıraktığı dev mirastan, son eşinden olan oğlu Mehmet dışındakilerin yararlanması bir şekilde önlenmişti. Bunların içinde zihin özürlü Atilla Aslan da vardı. Atilla'ya birileri mirastan feragat yazısı imzalatmıştı.
Sacit Aslan özürlü kardeşi adına, mirastan aslan payını alan Mehmet Aslan'a karşı açtığı davayı kazanmış. Aykut Işıklar'ın sütununda okudum.
Aykut, Mehmet Aslan'a "Bir yandan özürlü kardeşinin miras payına göz dik, öte yandan okul yaptır, kimi kandırıyorsun" demeye getiriyor..
Mesele Mehmet değil Aykut..
Ölüm döşeğindeki babaları etrafında kenetlenmişti kardeşler. Öncülüğünü de Sacit yapmış, Fahrettin Aslan'ın huzur içinde ölmesi sağlanmıştı.
Ama sonra, Kanuni'nin Hürrem Sultanını aratan bir hırs ve ihtiras içindeki bir anne çıktı ortaya ve her şeyi o berbat etti..
Mehmet Aslan, kardeşlerini mirastan mahrum eden değil, okul yaptıran sevimli delikanlıdır, bana sorarsan.. Ama bırakmadılar. Kardeşleri kendi hallerine ve birbirlerine bırakmadılar..
Aslanların öyküsü film olur, aslında..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA