Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Biz galiba dünyanın en koyun milletiyiz.. Ensesine vur, lokmasını al.. Ya da sıra sıra dizilmiş Hazreti İsalar.. Bir yanağımıza tokadı yiyoruz.
Gıkımız çıkmıyor, öbür yanağımızı çeviriyoruz..
Yani bu kadar eşek muamelesi gören ama bu kadar tepki göstermeyen insanlar..
Bu yüzden bizi yönetenler, bildiklerini rahatça okuyorlar..
"Yönetenler" derken sır siyasetçileri kast etmiyorum.. Her türlü yönetenler..
Dün Türk Hava Yolları'nın nasıl rezil bir koltuğu hem de "Business" diye sattığını anlatmıştım. Bir defalık falan değil.. Hep oluyor.. Oturulmaz, en ucuz otobüs şirketlerinin bile kullanmayacağı koltuklar, en pahalı fiyatla, THY'de..
Biz düğün bayram ediyoruz, "Zamanında kalktı" diye..
Dün gece eve geldim.. Biraz okudum.. Sonra uzandım yatağa ve televizyonu açtım.. Haberler dışında iki şey izlerim.. Jay Leno ve Dave Letterman şovları..
Biri Dizimax'te.. Öteki E-2!.. DigiTurk'um ayarlı.. İkisini de her gün kaydeder.. Ben de ne zaman yatağa uzanırsam, hem de reklamları atlayarak, keyifli bir uykuya dalma hazırlarım kendime..
Açtım Jay Leno'yu.. Amerika başkanlık seçimleri öncesi kampanyadan söz ediyor. Yani yazdan kalma bir program.. Tekrar..
Dave Letterman?.. Aynen o da.. Eylülden kalma.. Tekrar..
Antalya'daydım ya.. Kaç gündür birikmiş.. Bir gün, iki gün, üç, dört gün evvelki kayıtlara baktım.. Hepsi günü geçmiş, hepsi kokuşmuş espriler, hepsi bayat sohbetler..
Yahu utanma olur?. Hadi bütün ekip yılbaşı tatiline çıktı, bu aktüalitesini sıfırlamış "Güncel" program yayınlanır mı?. Başka şey koy..
Başka şey de mi yok?.
O zaman üzerine "Tekrar" yazsana, hiç değilse.. Azıcık saygılı olsana..
Ben bu programları izlemek için bir de para veriyorum DigiTurk'e..
Müşteriye "Hıyar" muamelesi yapmak, eşek yerine koymak nerde görülmüş?..
Bizde..
Çünkü biliyorlar, sesimiz çıkmıyor..
Biliyorlar, koyunuz biz.. Önümüze konanı ses çıkarmadan otlarız..
Amerika'da bir kanal bu küstahlığı yapsaydı.. Yapamaz ya.. Yapsaydı, ne davalar açılır, ne tazminatlar ödenirdi.. O şirket, halkı aldattığı, kandırdığı, yalan söylediği için biterdi..
Biterdi resmen..
Bizde..
"Me.. Me.. Me.. Ne olur bu gece taze ot verin!.."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN