Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevgili Mehmet Yılmaz ne güzel yazmış, Hürriyet'te.. Sosyal Güvenlik Kurumu, e- reçete uygulamasına geçti ya.. Artık doktor reçeteyi yazıp elinize vermeyecek. Bilgisayara girecek. Siz de eczaneye gideceksiniz. Eczacı reçetenizi internette bulup, ilacınızı verecek.
Kağıt tasarrufu mu, sigorta yolsuzluğunu önlemek mi, her ne işe yarayacaksa..
Mehmet de anlamamış zaten. Ama araştırmış. Bakmış ki, uygulamadan milletvekilleri muaf.. Millete e-reçete, vekiline eski kağıt reçete?.
"Niye" diyor, Mehmet?.
Gel de deme..
"Milletin vekiline ayrıcalık varsa, bilin ki, milletin kendisinin başı bu e- reçete ile çok derde girecek. Aman vekili girmesin" diye düşünen Mehmet haksız mı?.


***

Milletvekillerimiz bu hafif dokundurmaya sakın alınmasın. Bakın el oğlu kendi milletvekilini nasıl eleştiriyor.
Geçen akşam Jay Leno şovu izliyorum.
Lance Armstrong üzerine konuşuyor..
"Adam yalancı, sahtekâr, iki yüzlü, üç kâğıtçı.. Bundan sonra nerde iş bulur?. Yani Meclis dışında pek fazla şansı yok, demek istiyorum!.."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN