Bu sorumsuzlar ve sahipsizler ülkesinde doğalgazdan ölümler artık doğal hale geldi.
Dün gazetelerde okudum..
Bir aile toptan gitmiş gene..
Ne ayıp!.. Ne acı!.
Bu ülkenin yasama, yürütme, yargı güçlerinden bir ama bir tek kişi, böylesi sokak köpeği gibi ölümlerden gocunmuyor mu?.
Doğalgazdan kaç kişi öldü, kaç aile söndü?. Bir sorumlu bulduk, cezasını verdik mi ibret için?.
İzni veren, tesisatı satan, kuran, denetlemeyen bir sorumlunun bir gün ceza aldığını duyan var mı içinizde?. Polis ve savcıların görevi, dalgalar ve dalgalar halinde askerlerin ve ünlülerin peşine düşmek mi sadece.. "Gecekondu insanları böyle ucuz ölümlere niye mahkum" diyen tek kişi niye çıkmıyor?.Mesela Bay Kılıçdaroğlu bu "Fakir" halka sahiplenmeyi hiç aklına getirdi, böyle bir olayı "Sorun" yaptı mı?.
Bu sahipsiz ve sorumsuzlar ülkesinde durmadan pisi pisine ölenlerden birinin cenazesine gidip saf tutarak olayı gündeme getirdi mi?. Yeni "Doğalgazdan ölüm" haberine kadar, Sayın Enerji Bakanı!..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN