HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Bir müthiş film..

Amerika'nın 911 numaralı "İmdat" telefonu ünlüdür. Başı derde giren bu "Telefon Merkezi"ni arar.. Yüzlerce insan çalışır merkezde. Durumu öğrenir, anında gerekeni yaparlar.. Polis, ambülans, aklınıza ne gelirse..
"The Call/Acil Arama" bunun üzerine bir gerilim..
Telefonun bir ucunda, kaçırılmış bir kız çocuğu, öte yanında bir Acil Yardım Memuresi.. Filmin büyük bölümü bu, düşünebiliyor musunuz?.
Ama telefonun iki ucundan müthiş bir gerilim, aksiyon ve polisiye çıkarmış el oğlu.. Yani vaktin nasıl geçtiğini gerçekten anlamadım..
Oscarlı oyuncu Halle Berry, telefon operatörü rolünde, gerçekten harikalar yaratıyor..
Acil Arama, yaz günleri için hele, harika bir film.. Kaçırmayın..
Sinemaya girerken, filmin afişini görünce durdum..
"Bu afiş bana birşeyler hatırlatıyor" diyorum.. Bir iki saniye sonra "Buldum!.."
Nehir Erdoğan..
Sevgili Nehir, Los Angeles'ta "Broken Angel/ Meleğin Sırları" diye bir filmde başrol oynamıştı. Afiş ayni afiş.. Nehir de, Halle Berry'yi o kadar andırıyordu, saçları bile ayni.. Nehir'in afişinde yüzün yarısı vardı sadece, Halle'de tamamı..
Filmi izlerken de pek çok sahnede Nehir'i izler gibi oldum..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN