Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yani Cengiz'e hiç yakıştıramadım.. İzzet Çapa'yla, bizim Ayşe'nin (Özyılmazel) Hürriyet Pazar'da yayınlanan söyleşisinden övgüyle söz etmiştim ya dün.. Cengiz, Ali Taran'la ilgili bölüme damgayı vurmuş..
"Yeni kitap çıkardı ya, reklamı olsun diye.."
Yani ne kadar ayıp..
Ali ile Ayşe'yi, o tatsız olaydan sonra, Ayşe Arman röportajları nasıl ağır ve yoğun bir vicdan sömürüsüne uğratmış ve perişan etmişti iyi bilirim. Ali yıkılmış, inzivaya çekilmiş Ayşe de öylesine ortada kalıvermişti.. Nasıl bunalıma girdiğini iyi biliyorum..
Buna rağmen tek kelime etmedi.. Ayşe Arman reytingi yakalamış, her zamanki gibi zorluyordu ama Ayşe topa girmedi. İlaçlarla, doktorlarla o dönemi anlattı..
Şimdi, İzzet gibi sevdiği, inandığı bir arkadaşı, hem de kendisini en ağır itham eden Hürriyet gazetesinde soruyor. Ayşe sözlerinin saptırılmayacağını, kullanılmayacağını biliyor ve o güne dek okudukları yüzünden belki de kendisinden nefret eden bir kısım Hürriyet okuruna gerçekleri açıklama fırsatı bulduğu için, kısa, öz yanıtlar veriyor.. Hatalarını, pişmanlıklarını da esirgemeden..
Cengiz'in "Reklam için" dediği bunlar..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN