Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadenizli kahveye girmiş.. Bir çay söylemiş.. Bir yudum alacak. Biri nefes nefese içeri dalmış.. "Hey Temel.. Temel.. Evin yanıyor koş!.." Fırlamış Karadenizli.. Tam kapıda durmuş.. "Yahu benim evim yok ki!.." Çayına uzatmış elini.. Biri daha dalmış içeri nefes nefese. "Temel.. Temel!.. Baban ölüyor, koş!.." Bizimki fırlamış gene.. Sokağın başından geri dönmüş bu sefer.. "Yahu benim babam öleli 20 sene oluyor!.." Gene oturmuş, "Bu çay soğudu, tazele" demiş.. Sıcağını eline almış ki, biri daha dalmaz mı içeri?.. "Temel.. Temel.. Dün çekilen Loto'da büyük ikramiye sana çıkmış.. 15 milyon.. Loto bayisi seni arıyor.. Koş.. Koş.." Nasıl fırlamış, zıplamış yerinden.. Kasaba meydanına kadar nefes nefese koşmuş, sonra aniden durup geri dönmüş.. "Yahu benim adım Temel değil ki!.."


Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN