Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HINCAL ULUÇ
HINCAL'IN YERİ HINCAL ULUÇ

Balyoz!..

Şu anda elinizde tuttuğunuz gazeteden sosyal medyaya, tüm iletişim araçlarının gündeminin Balyoz olduğunu tahmin etmek güç değil.. Tüm haber kanalları dün geceden başlayarak, yığınla insanı çağırıp, yığınla insana bağlanarak Balyoz konuşuyorlar.. Daha kim bilir daha kaç gün, kaç hafta sürecek..
Yahu dostlar, Yargıtay'dan nasıl bir karar bekliyordunuz ki.. Hangi karara şaşırdınız?. Hangisi için "Bunu beklemiyordum" dediniz?.
Hemen her yargı kararının tartışıldığı, herkesin, herkesten ve her şeyden şüphelenir olduğu, herkesin her kararı kendi meşrebine göre yorumladığı ülkemizde Balyoz, Ergenekon türü tüm davaları fiilen bitirecek bir merci var.. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi!.. AİHM yani..
Kim suçlu, kim suçsuz, dedikodusuz, tartışmasız, çamursuz, orda ortaya çıkacak, en sonunda..
AİHM'e gitmek için yurt içindeki tüm hukuk yollarının tükenmesi şart..
Yani, bugün önemli olan Yargıtay'ın verdiği karar değil, karar vermiş olmasıdır.
AİHM yolu kısaldı. Dünün özeti budur!..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN