Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mülkiyeli Yılmaz Mazlumoğlu en sevgili dostlarımdandı. Yıllardır görüşemiyoruz.. Bir not yazmış bana.. Özgen Acar'ı yazmıştım ya.. Bizim okulun harikalarından. Bu ülke kültürüne en çok hizmet edenlerinden. Biz kadrini bilmezken, Unes co ödüllendirmişti o vesileyle.. Yılmaz'ın notu da o vesileyle..
"Sevgili Hıncal,
Geçtiğimiz hafta Divriği Ulu Cami'yi ziyaret ettim. Bakımsız terk edilmiş bir halde... Görevliye biraz sitemde bulunduğumda bana dedi ki, 'Bu yapıt 1985'te UNESCO tarafından dünya mirası olarak kabul edilmiş. Bundan ancak 1989'da haberdar olduk! Amirlerimizin ilgisi böyle olunca, benim gibi bir görevliden ne bekliyorsunuz.' Özgen'in kulakları çınlasın. Bizim sınıfın arkeoloji bölümünden mezundur. Sevgilerimle.."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN