Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mazhar 'da n sonra Fuat da, solo albümünü yaptı. Üç gündür arabamın müzik setinde dönüp duruyor. Çıkarmıyorum çünkü, keyifli albüm yapmış Fuat.. Mazhar, Fuat, Özkan'dan önce, Kaygısızlar'dan sonraki "Mazhar/ Fuat" dönemindeki "Türküz, türkü çağırırız" albümünü hatırlatır şarkılar bunlar.
"Türküz, türkü çağırırız"da Hekimoğlu gibi enfes yorumladıkları türküler, "Güllerin içinden" gibi, artık klasik olan besteler vardı.
Bugün ayni isimle albüm yapmaya cesaret eden çıkar mı bilmem.. "Türküm" demek nerdeyse suç oldu çünkü.. Bu albümün adını "Dinleyene aşk olsun" koymuş Fuat, belki de bir ironi. Neyse, bu keyifli yazıya onları karıştırmayalım..
Fuat'ın sekiz şarkısı da koşma havasında.. Sekizi de güzel.. Ben en çok "Dibine vur"u sevdim, nakaratı ezberledim bile..
"Dibine vur, gecenin,
Dibine vur, denizin,
Dibine vur, şişenin,
Dibine vur!."
Fuat'ı dinleyelim, dibine vuralım anasını satayım..
(İçki içmez, denize girmez, geceleri yaşamaz ben de ne dibine vururum ya?..)

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN