Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayni tongaya kırk yılın Selahattin Duman'ı da basınca yazmak farz oldu..
Ama önce, aramıza yeniden hoş geldin Selo.. Hürriyet'teki yazıların haftada bir az..
Tembelliğin alemi yok..
Arda'nın bir resmi çıktı magazin sayfalarında.. Sırtından çekilmiş, arka cepteki puroyu göstermek için..
Yani ne ahkamlar kesildi bu görüntü için.. Bilmez etmezler.. "La havle" dedim üzerlerine gitmedim. Ama Selo da kalkıp yazınca..
Yazısında puro ve kültürünü uzun uzun anlayan Selo, anlaşılıyor ki bunları google'dan toplamış. Puro ile alakası yok..
Efendim Arda, puroyu taşıyormuş ki, kızlara hava atsın..
Bizim Mehmet Barlas da geçenlerde "Gece kulübüne Ferrari ile giremezsin. Bu yüzden kızlara hava saat markası ile atılır" demişti. O daha makul..
Bak sevgili Selo, birazcık puro içen bilir ki, puro kıç cebinde hem de öyle açık taşınmaz.
Kıç cebinde puro ile içeri giren adama bakan kız "Kıroya bak" der geçer.. Yanılır. Çünkü puroyu orda, öyle kırolar bile taşımaz..
Puro, hele haberlerde yazıldığı gibi Havana ise, adeta kutsaldır. Mutlak özel kabın içine konur. Yoksa eğer, itina ile göğüs cebine yerleştirilir..
Puro içen herkes bunu bilir.
Arda belli ki içmiyor. İçmediği gibi zerre kıymet de vermiyor.
Veren ısrar etmiş, o da ayıp olmasın diye almış, ilk fırsatta da arka cebine sokuşturmuştur.
Umursasa, aldırsa, gene itina ile, zedelenmeden, hırpalanmadan bir kaç saat kalabileceği yere özenle koyar, sonra bildiği puro seven birine armağan ederdi.

***

Bu arada.. Arda'yı Barcelona'ya karşı izledim salı gecesi. Aynen Sneijder gibiydi, ortada pek görünmeyen, sahte koşular yapan.. Selçuk gibiydi, geriye, yakına, risksiz paslar atan.. Her ikisi gibiydi, orta sahadan topla çıkmaya çalışırken kaptırıp, rakibe gollük akınlar fırsatı veren (Barcelona golü de öyle oldu) ve seyircide "Ne zaman oyundan alınacak acaba" izlenimi bırakan..
Oyundan da alındı zaten!..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN