Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkanlıktan ayrıldıktan sonra, özel konularda, özellikle Afrika'da açlık sorunu üzerinde Amerika'nın elçiliğini yapan Bill Clinton, bir uluslararası zirvede yeni Papa ile buluştu.
Görüşme bir saat sürecekti ama kapalı kapılar iki gün açılmadı.
Sonunda yorgunluktan bitmiş Clinton göründü ve heyecanla bekleyen dünya medyası temsilcilerine "Görüşme başarı ile sonuçlandı. Sizlere mutluluk ve gururla açıklarım ki, Muhterem Papa ile konuştuğumuz tüm konuların yüzde sekseninde tam anlaşmaya vardık" dedi.
Bir kaç dakika sonra Papa göründü kapıda.. O da çok yorgun, çok bitkin, ama ayni zamanda çok keyifsizdi. Medyaya "Eski başkanla görüşmemiz tam bir fiyasko oldu" dedi.
Gazeteciler şaşırdılar.. "Ama Muhterem Papa" dedi, en öndeki "Az önce eski Başkan Clinton "Büyük başarı..
Konuların yüzde 80'inde anlaştık" demişti" diye heyecanla sordu.. "Doğru söylemiş" dedi Papa.. "Ama konumuz, 10 Emir'di!.."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN