Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bizler Sağlık Sokağın çocuklarıydık, Ankara, Yenişehir'de.. Yukarı Sağlık; Aşağı Sağlık çok hırslı mahalle maçları yapardık, tam ortamızda yer alan Kolej sahasında.. Sahanın kenarından Boklu Dere (Affedersiniz ama adı böyleydi) geçerdi, top oraya düşmeyegörsün.. Leş..
Güngör Aşağı Sağlık'ın kralıydı. Harika çalımlar atardı. Üç kardeş o takımda oynarlardı..
Babaları Selim Amca, fanatik Galatasaraylı'ydı. Oğullarına öyle isimler seçmişti ki, baş harfleri yan yana gelince GS oluyordu. (Gürol, Güngör, Güven..) Futbolu da iyi öğretmişti, hoca gibi..
M. Ali ağabey bizi Yeni Gün gazetesine alınca, beni de spor şefi yapınca, ben de Güngör'ü yardıma çağırdım. Asıl merakı at yarışıydı, hatta basket hakemi Deve Yılmaz ve ağbimle Galop diye bir tahmin dergisi bile çıkardılar ama futbol yazarı olarak harika gelişti.
Giderek işin fikir yanında ilerledi. Aktif futbolu bıraktı. Sonunda Futbol Federasyonu Başkanlığı'na kadar yükseldi.
Sonra kayboldu ortalardan.. Kıbrıs'a yerleşmiş.. Orda sessiz sedasız yaşamış. Son iki yılı da çok kötü geçmiş.
Pazar günü Öcal ağbim aradı.. Ona da Güneş (Tecelli) haber vermiş..
Güngör Sayarı'yı kaybetmişiz..
Nur içinde yatsın benim sevgili kardeşim..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN